لطفا صبر کنید

؟

پاسخ پرسش های پرتکرار

همکاری در فروش

لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است. از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند.

۱-امکان ایجاد یکپارچه سازی در سیستم زنجیره تامین :

از آنجایی که مدیریت زنجیره تامین بسیار امری مهم و اساسی است بعد از گذراندن مرحله آزمایشی بطور موفق و انعقاد قرار داد همکاری مستمر یکساله با تهران کالا ، امکانات خاصی را در زمینه ارتقا مدیریت زنجیره تامین در اختیار تامین کنندگان قرار میگیرد تامین کننده بتوانند در جهت توسعه مدیریت یکپارچه با تهران کالا همکاری بهتری شکل دهد .

۲-افزایش مهارت های دانشی و مدیریتی : -همچنین تهران کالا در نظر دارد برای تامین کنندگانی که به عقد قرارداد همکاری مستمر بینجامد دوره هایی را راستای در ارتقا مهارت های شغلی ، مدیریتی و بازرگانی حلقه تامین کنندگان برگزار کند که نقش مهمی در افزایش بهره وری و توسعه فضای کسب و کار آینده خود دارد .

۳-همکاری در تولید محتوای تخصصی برای محصولات :

تهران کالا در نظر دارد برای ارتقا سطح کیفی و کمی محتوای محصولات به تامین کنندگان و تولیدکنندگان و صاحبان کالا کمک کند تا محتوایی موثر و با کیفیت تولید کنند .

تبلیغ در سایت تهران کالا

از آنجا که یکی از رسالت ها و اهداف اصلی تهران کالا حمایت از تولید ملی است لذا این مجموعه سعی دارد تا در امر فروش ، بهترین راه کار تبلیغی و دسترس آسان را برای معرفی و فروش محصولات تولید داخل ایجاد کند برای این منظور تبلیغ بنری در صفحه اصلی برای محصولات تولید ملی بصورت رایگان امکان پذیر میباشد و هیچگونه هزینه ای بابت تبلیغ از این شرکت ها دریافت نمی شود . لازم به ذکر است که تبلیغ در تهران کالا به صفحه معرفی برند یا گارانتی و محصولات بارگذاری شده در سایت تهران کالا ختم میشود و هیچگونه بک لینکی به صفحات خارج از سایت تهران کالا نخواهد داشت .

-همچنین تهران کالا برای معرفی برندهای با کیفیت در بخش هایی از سایت مثل : مگامنوی نوار اصلی و صفحه دایرکتوری گروه محصولات و بنرهای تبلیغی سایت و ویجت برندهای ویژه در صفحه اصلی به تبلیغ موثر جامعه عمل پوشانده و در بخش رسانه تهران کالا شرایطی را بوجود آورده تا محتواهایی که توسط خود شرکت تولید شده اند را به محصولاتشان مرتبط کنند .

۵-معرفی برند و خدمات شرکت ها در صفحات اختصاصی معرفی برند و گارانتی :

از آنجا که یکی از رسالت های تهران کالا معرفی و شناساندن برند ها و خدمات آنان به کاربران خود میباشد صفحه ای اختصاصی را طراحی کرده تا شرکت ها راحتتر بتوانند سوابق برند و گروه محصولات خود در را به کاربران معرفی کنند این محتواها شامل عکس از لوگو و محصولات و معرفی سابقه خود در صفحه معرفی برند و گارانتی و همچنین با ارسال انواع محتوا در قالب فیلم و مقالات و پادکست می توانند بعنوان محتواهای رسانه ای برای معرفی برند و محصولات خود بهره گیرند .

پاسخ پرسش خود را نیافتید؟

ازطریق تماس تلفنی یاارسال پیام با ما درارتباط باشید

021-52888400