لطفا صبر کنید

؟

پاسخ پرسش های پرتکرار

تهران کالا در راستای تامین نیاز مشتریان خود تنها با تامین کنندگان متخصص در زمینه تامین کالا وارد قرارداد میشود که شرایط زیر را داشته باشند :

۱-تامین کننده باید در گروه کالا و برند و گارانتی محصولات نماینده رسمی با سابقه حرفه ای حداقل ۱۰ سال باشد یا تولید کننده یا وارد کننده اصلی محصول باشد .

۲-داشتن انبار مناسب برای نگهداری کالا در تهران که این محل توسط کارشناسان تهران کالا مورد بازدید قرار خواهد گرفت .

۳-تامین کننده باید بتواند نسبت به قیمت و کیفیت و اصالت کالا و خدمات خود متعد و پاسخگو باشد .

۴-نوع قرار داد تامین کننده در تهران کالا بصورت انحصاری در گروه کالا برند و گارانتی میباشد بنابراین تامین کننده باید بتواند خدماتی رو که در هنگام عقد قرارداد متعهد میشود که شامل به روز رسانی به موقع قیمت ها و تامین به موقع و ارسال کالای سالم و اصیل و همکاری در تولید محتوای محصول زیر نظر تهران کالا را به نحو شایسته انجام دهد .

۵-محصولاتی که نیاز به نصب دارد بعد از ارسال و تحویل به مشتری در صورت بروز هرگونه مشکل باید بتوانند در کنار تهران کالا و مشتریان تهران کالا در رفع مشکل اقدام موثر داشته باشد و مشتریان را حمایت کند .

 

۱-امکان ایجاد یکپارچه سازی در سیستم زنجیره تامین :

از آنجایی که مدیریت زنجیره تامین بسیار امری مهم و اساسی است بعد از گذراندن مرحله آزمایشی بطور موفق و انعقاد قرار داد همکاری مستمر یکساله با تهران کالا ، امکانات خاصی را در زمینه ارتقا مدیریت زنجیره تامین در اختیار تامین کنندگان قرار میگیرد تامین کننده بتوانند در جهت توسعه مدیریت یکپارچه با تهران کالا همکاری بهتری شکل دهد .

۲-افزایش مهارت های دانشی و مدیریتی :

همچنین تهران کالا در نظر دارد برای تامین کنندگانی که به عقد قرارداد همکاری مستمر بینجامد دوره هایی را راستای در ارتقا مهارت های شغلی ، مدیریتی و بازرگانی حلقه تامین کنندگان برگزار کند که نقش مهمی در افزایش بهره وری و توسعه فضای کسب و کار آینده خود دارد .

۳-همکاری در تولید محتوای تخصصی برای محصولات : -تهران کالا در نظر دارد برای ارتقا سطح کیفی و کمی محتوای محصولات به تامین کنندگان و تولیدکنندگان و صاحبان کالا کمک کند تا محتوایی موثر و با کیفیت تولید کنند .

۴-تبلیغ در سایت تهران کالا :

از آنجا که یکی از رسالت ها و اهداف اصلی تهران کالا حمایت از تولید ملی است لذا این مجموعه سعی دارد تا در امر فروش ، بهترین راه کار تبلیغی و دسترس آسان را برای معرفی و فروش محصولات تولید داخل ایجاد کند برای این منظور تبلیغ بنری در صفحه اصلی برای محصولات تولید ملی بصورت رایگان امکان پذیر میباشد و هیچگونه هزینه ای بابت تبلیغ از این شرکت ها دریافت نمی شود . لازم به ذکر است که تبلیغ در تهران کالا به صفحه معرفی برند یا گارانتی و محصولات بارگذاری شده در سایت تهران کالا ختم میشود و هیچگونه بک لینکی به صفحات خارج از سایت تهران کالا نخواهد داشت .

همچنین تهران کالا برای معرفی برندهای با کیفیت در بخش هایی از سایت مثل :

مگامنوی نوار اصلی و صفحه دایرکتوری گروه محصولات و بنرهای تبلیغی سایت و ویجت برندهای ویژه در صفحه اصلی به تبلیغ موثر جامعه عمل پوشانده و در بخش رسانه تهران کالا شرایطی را بوجود آورده تا محتواهایی که توسط خود شرکت تولید شده اند را به محصولاتشان مرتبط کنند .

۵- معرفی برند و خدمات شرکت ها در صفحات اختصاصی معرفی گارانتی و برند:

از آنجا که یکی از رسالت های تهران کالا معرفی و شناساندن برند ها و خدمات آنان به کاربران خود میباشد صفحه ای اختصاصی را طراحی کرده تا شرکت ها راحتتر بتوانند سوابق برند و گروه محصولات خود در را به کاربران معرفی کنند این محتواها شامل عکس از لوگو و محصولات و معرفی سابقه خود در صفحه معرفی برند و گارانتی و همچنین با ارسال انواع محتوا در قالب فیلم و مقالات و پادکست می توانند بعنوان محتواهای رسانه ای برای معرفی برند و محصولات خود بهره گیرند .

پاسخ پرسش خود را نیافتید؟

ازطریق تماس تلفنی یاارسال پیام با ما درارتباط باشید

021-52888400